استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

 

 

  

 
 در راهپیمایی این ایام، مردم مظلوم را فراموش نکنید

 

حجت الاسلام مهدوی نژاد: بزرگترین اشتباه این است که ما این راهپیمایی را فقط تبدیل کنیم به راهپیمایی برائت از فتنه‌گرها / نباید به خاطر کوبیدن جریان فتنه، مردمی که مظلوم واقع شدند، فراموش شوند / وزیر میلیاردی مگر می‌تواند درد مردم مستضعف را بفهمد؟!

 

 

حجت الاسلام مهدوی نژاد مسئول هیئت انصار ولایت در جلسه هفتگی این هیئت در شانزدهم دی ماه 96 پس از اشاره به اتفاقات اخیر و دعوت همه مردم به حضور در راهپیمایی علیه فتنه گفت: راهپیمایی فردا، لازم و واجب است، همه باید در صحنه بیایند اما بزرگترین اشتباه این است که ما این راهپیمایی را فقط تبدیل کنیم به راهپیمایی برائت از فتنه‌گرها. چرا که با همین مرگ بر... گفتن‌ها ممکن است حق مردم مظلومی که بی‌خبر از نیت فتنه‌گرها و به قصد اعتراض به مشکلات اقتصادی در خیابان آمده بودند تا حقشان را بگیرند، له می‌شود.

وی افزود: ما باید خط معترضین را از اغتشاشگران جدا کنیم. در همین راهپیمایی آقایان باید شعارهایی بدهند که مردم مستصعف احساس حیات کنند.

احساس نکنند که آن‌ها را نادیده گرفتند و با فتنه‌گرها یکی کردند. از مردم مظلوم و مستضعف مالباخته و مال‌خورده حمایت کنید، از آن کارگری که دوازده ماه حقوق نگرفته، از آن کارمندی که حقوقش عقب افتاده، از آن کسی که پیام داده کلیه خودم و همسرم را برای فروش گذاشتم، حمایت کنید.

حجت الاسلام مهدوی نژاد در ادامه با بیان نقش مردم مظلوم در برپایی انقلاب اظهار داشت: همین پابرهنه‌ها انقلاب کردند اما امروز یک عده کاخ‌نشین رأس کار آمدند. وزرای میلیاردی مگر می‌توانند درد مردم مستضعف را بفهمد؟! لذا عزیزان! در راهپیمایی، پرشور شرکت کنید و به تکلیف انقلابی خود عمل کنید.

وی به حاظرین در جلسه توصیه نمود که اگر خبرنگارهای صدا و سیما را دیدید، بروید مصاحبه کنید، بگویید هم آمدیم تا اعلام کنیم با مردم محروم و مستضعف هستیم، با مردمی که حق آن‌ها ضایع شده هستیم و از مسئولین می‌خواهیم که حق آن‌ها را بدهند، به آن‌ها رسیدگی کنند و هم به موازات آن می‌خواهیم فتنه‌گرها را محکوم می‌کنیم و علیه فتنه‌گرها شعار می‌دهیم.

اینطور نباشد که ما فقط علیه فتنه‌گرها شعار دهیم و مردم مظلومی که گرفتارند، احساس کنند باز زیر چرخ مسائل سیاسی فراموش شدند. حرفم این بود یک کلام! نباید به خاطر کوبیدن جریان فتنه، مردمی که مظلوم واقع شدند، فراموش شوند و مسئولان خیال کنند که حضور مردم در صحنه و شعار علیه فتنه‌گرها و اعتراضات خیابانی به معنای حمایت از آنهاست.