استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

 

 

  

 
 درباره احمدی نژاد، میزان در هرکس، حال فعلی اوست

حجت الاسلام مهدوی نژاد: آقای احمدی‌نژاد اگر دوباره سر کار هم بیاید، دیگر نمی‌تواند خدمت بی‌منّت بکند چراکه با نظام درگیر است / کارهای او جایی برای حمایت از ایشان باقی نگذاشته / میزان، حال فعلی افراد است

 

حجت الاسلام مهدوی نژاد در جلسه هفتگی هیئت انصار ولایت در 16 دی ماه 96 با اشاره به جریانات اخیر و تعصبات برخی از مردم در مورد آقای احمدی نژاد گفت: رفتارهایی که جدیداً آقای احمدی نژاد دارند، سخنرانی‌هایی که داشتند، حمله به قوه قضائیه و حتی طعنه و کنایه به رهبری جایی برای حمایت از ایشان باقی نگذاشته. ایشان علی رغم اینکه آقا فرمودند در جاهای مختلف صحبت نکنند؛ باز این کار را انجام می‌دهند.

وی با توجه به موضع اخیر آقای احمدی نژاد نسبت به ولایت فقیه، که گفتند مگر ولی فقیه معصوم است؟! بیان داشت: ایشان سال 84 قبل از انتخابات به یزد آمدند، در جمع محدودی گفتند من آمده‌ام که هر چه تیر است به من بخورد نه به آقا؛آیا آن موقع ولی فقیه معصوم بود؟! چه شد که موضع ایشان نسبت به رهبری و فرمایشات حضرت آقا تغییر کرد؟!

مسئول هیئت انصار ولایت اظهار داشت چرا بعضی از رفقا در شخص خاصی گیر می‌کنند و نسبت به او اصرار دارند؟! زمانی پیامبر(ص) به طلحه و زبیر مدال داد و فرمود «طلحه‌الخیر»، «زبیر، سیف‌الاسلام»؛ اما بعد که خرابکاری کردند و جلوی امیرالمؤمنین(ع) ایستادند،  ارزش آنها تمام شد! زمانی امام(ره) به شهید مطهری گفت حاصل عمر من، به منتظری هم گفت حاصل عمر من. شهید مطهری شهید شد، منتظری موضعش را تغییر داد و به فرموده امام خودش را در قعر جهنم انداخت.

وی افزود: آقای احمدی‌نژاد یک روز درست حرف می‌زد، درست اعلام موضع می‌کرد، یک روز رفتارهای درستی داشت، ما از او حمایت کردیم اما الان رفتارش غلط است. چرا یک عدّه دائم می‌گویند احمدی‌نژاد، احمدی‌نژاد؟!

احمدی‌نژاد دیگر آن احمدی نژاد نیست. اگر دوباره سر کار هم بیاید، دیگر نمی‌تواند خدمت بی‌منّت بکند، او الان با نظام درگیر است.

حجت الاسلام مهدوی نژاد خطاب به رئیس دولت نهم گفت: آقای احمدی نژاد! مردم اگر یاد می‌گیرند که چگونه در خیابان بریزند، از شما یاد می‌گیرند که پیام تصویری می‌دهید و جنجال درست می‌کنید. شما دارید علیه افراد مختلف پرونده رو می‌کنید؟! مگر مملکت قانون ندارد؟! شما در سال 88 بی‌قانونی کردید، الان هم دارید بی‌قانونی می‌کنید.

سپس حاضرین مجلس را به این مطلب توجه داد که: آقای احمدی نژاد دیگر آن احمدی نژاد دولت نهم نیست. خدماتی که آقای احمدی نژاد کرد بجای خود، ما هم قبول داریم و قدردان هستیم. خدمات ایشان در آن مقطع فراموش نخواهد شد ولی امام در وصیت‌نامه‌اشان فرمودند میزان در هر کس، حال فعلی اوست. آقا هم اخیراً فرمودند که میزان، حال فعلی افراد است. لذا دوستان دقت بفرمایید.