1
2


 

 
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

 

 

  

 
 

بسته خبری اولین شب از دهه صفر 1440

IMAGE
جمعه, 20 مهر 1397

هیأت انصار دارالعباده یزد با هدف ایجاد هم‌افزایی و هم‌دلی بین هیأت‌های استان یزد؛ مراسم دهه اول صفر را با میزبانی از تعدادی از هیأت‌های مذهبی تراز انقلاب، برنامه 10 هیأت، 10 منبر، 10 مداح را در حسینیه ارگ برگزار می‌کند. در اولین شب از این مراسم هیئت محترم رایة‌الهدی مهمان ویژه این مجلس بودند.

ادامه مطلب...

تفکر، تقوا و حیا، رهاورد سکوت است

IMAGE
سه شنبه, 17 مهر 1397

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: یکی از دلایلی که انسان فرصت فکر کردن پیدا نمی‌کند به خاطر این است که زیاد حرف می‌زند / تحمل رنج سکوت برای آزاد شدن روح و سلامتی روح مفید است./ سکوت یکی از شروط تقواست./ اکثر دعواها و اختلافات خانوادگی و اجتماعی  از یک کلمه حرف شروع می‌شود.

ادامه مطلب...

FATF، مخالف با اقتصاد مقاومتی و راهی به سوی مستعمره شدن

IMAGE
یکشنبه, 15 مهر 1397

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: این جریانِ لوایح اگر تصویب شود با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مخالف است و راه‌های ورود به اقتصاد مقاومتی کاملاً بسته می‌شود؛ یعنی ما به سمت مستعمره شدن می‌رویم./ مطالبه‌گری از مسئولین را ادامه دهید تا تکلیفمان را نسبت به خون شهدا، انقلاب و این مردم ادا کرده باشیم. 

ادامه مطلب...

بسته خبری هیئت هفتگی 14 مهر 1397، باموضوع «منطق‌الخیر4»

IMAGE
یکشنبه, 15 مهر 1397

هیئت انصار ولایت دارالعباده به منظور ارتقاء اندیشه دینی و انقلابی مخاطبین خود در حوزه‌های مختلف، مراسم هفتگی شنبه چهاردهم مهرماه را با برنامه‌های متنوع زیر در حسینیه ارگ برگزار کرد

ادامه مطلب...

امضای پالرمو خیانت به مردم، انقلاب و اقتصاد است

IMAGE
یکشنبه, 08 مهر 1397

  حجت‌الاسلام مهدوي‌نژاد در ادامه سلسله مباحث هفتگی با موضوع «منطق الخير»، برگرفته از نامه 31 نهج البلاغه، شامگاه شنبه هفتم مهرماه در هیئت انصار ولایت یزد به ایراد سخنرانی درباره تلاش‌های ضررآفرین فردی و اجتماعی از جمله امضای قرارداد  FATFو خسارت‌های ناشی از آن پرداخت.

ادامه مطلب...

می‌خواهند در مسیر اربعین ناامنی ایجاد کنند

IMAGE
یکشنبه, 01 مهر 1397

تروریست‌ها در پی این هستند که ناامنی را هم به وضعیت مردم اهواز اضافه کنند و مردم را به ستوه درآورند و مردم دست به تحرکاتی بزنند./ این همه هزینه کردند که داعش چهره اسلام را خراب کند، این طرف شیعه در اربعین دارد به مردم محبت می‌کند، رایگان، خدمات می‌دهد، به گونه‌ای که از اقصی نقاط عالم دارند می‌روند و شیفته تشیّع می‌شود، طبیعی است که بخواهند در مسیر حضور مردم در اربعین ناامنی ایجاد کنند.

ادامه مطلب...

آیا خواننده‌ای که دایره و تنبک می‌زند و با عده‌ای خانم کنسرت اجرا می‌کند، شأن نوحه‌خوانی مجلس امام حسین(ع) را دارد؟

IMAGE
یکشنبه, 01 مهر 1397

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: همان خوانندهایی که اشعاری درباره فضل و تقوا و عاشورا بر بالای منبر می‌خوانند، تصاویر کنسرت‌هایشان در یزد و تهران و ترکیه و... موجود است. / بعضی از هیئت‌ها می‌آیند، نوحه‌هایی می‌خوانند که از این نوحه‌ها شبکه‌های ماهواره‌ای معاند استفاده می‌کنند. / اگر به داد مجالس امام حسین(ع) نرسیم، معلوم نیست چند سال دیگر وضعیت مجالس امام حسین(ع) به چه شکلی خواهد شد./ هیئت علیه انقلاب، فاجعه‌ای است که دارد اتفاق می‌افتد.

ادامه مطلب...

شب دهم محرم / دینداری به سبک مردم کوفه ممنوع

IMAGE
پنج شنبه, 29 شهریور 1397

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: نمی‌شود گریه کنیم و سینه بزنیم اما نسبت به اینکه بعضی جاها در مملکت امام زمان(عج) دارد ریشه تفکر حسین(ع) زده می‌شود؛ بی‌خیال باشیم. / بی‌خیالی ممنوع است / من متأسفم که باز تلاش مسئولین ما در قوای مجریه و مقننه بر این است کهFATF  تصویب و اجرا شود. تصویب FATF یعنی چیزی بدتر از برجام و رفتن دوباره زیر یوغ استکبار/ از نمایندگان‌تان بخواهید مبادا این اتفاق بیفتد.

ادامه مطلب...

شب نهم محرم / تبعیت از ولایت، راه نجات ما

IMAGE
چهارشنبه, 28 شهریور 1397

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: ما هر جا در جمهوری اسلامی و تاریخ اسلام تابع ولایت بودیم پیشرفت کردیم و هرجا تخلف کردیم ضربه خوردیم/ در جنگ پای حرف امام(ره) ایستادیم و بر دنیا هم غالب شدیم، حالا هم بابد در مسائل اقتصادی محکم پای حرف ولیِّ‌فقیه بایستیم.

ادامه مطلب...

شب هشتم محرم/ دین مثل پازل، یک مجموعه به هم پیوسته است، باید همه آن را عمل کرد

IMAGE
چهارشنبه, 28 شهریور 1397

حجت‌الاسلام مهدوی نژاد: اگر خواص بی‌اعتقاد به فرهنگ دینی، در جامعه مسئولیت بگیرند، امیرالمؤمنین(ع) هم حاکم آن جامعه باشد، پیاده‌سازی دین خیلی سخت می‌شود/ کسی که دین خدا را قطعه قطعه می‌کند، بعضی را قبول دارد و بعضی را قبول ندارد به دین کافر است / اگر چارچوب و شاکله اصلی حکومت، دینی باشد هر چند اعضای دیگرش هم خراب باشد این حکومت را می‌شود اصلاح کرد و باید آن را حفظ و تقویت کرد.

ادامه مطلب...

شب هفتم محرم/ باید مسئولین اصلاح شوند، تا جامعه و مردم اصلاح شود

IMAGE
چهارشنبه, 28 شهریور 1397

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: مَثَل جمهوری اسلامی، مثل کعبه است، کعبه باید از بت‌های فتنه و فساد و فحشا تطهیر شود.  باید این بت‌ها را شکست و بیرون ریخت. آنوقت ببینید مردم چطور این کعبه طواف می‌کنند!

ادامه مطلب...

شب ششم محرم/ توانایی، دانش و تقوا، از ویژگی‌های مسئولین حکومت اسلامی است

IMAGE
چهارشنبه, 28 شهریور 1397

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: مسئولینی که در هر قسمت مسئولیت و سمتی دارند باید ویژگی‌هایی در تراز حاکمیت جامعه اسلامی داشته باشند/ مسئولی که از اموال بیت‌المال استفاده شخصی می‌کند، با خودروی بیت‌الامال با خانواده‌اش این طرف و آن طرف می‌رود، نمی‌تواند دین را پیاده کند/ خیلی از ما هم در زندگی خود به بیت‌المال حساس نیستیم، اگر ما حساس بودیم مسئولین را هم با حساسیت انتخاب می‌کردیم.

ادامه مطلب...ایام فاطمیه اول 1438 / شب پنجم / سخنرانی / حیاء فاطمی / حجت الاسلام و المسلمین جنتی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید