gam2_01
 
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

  

 
 

بسته خبری مراسم هفتگی ششم مهرماه با موضوع «راه‌های نجات از افسردگی»

IMAGE
سه شنبه, 09 مهر 1398

هیئت انصار ولایت دارالعباده به منظور ارتقای اندیشه دینی و انقلابی مخاطبین خود در حوزه‌های مختلف، هیئت هفتگی خود را در شامگاه شنبه ششم مهرماه، در مسجد جامع کبیر یزد با حضور جمعی از عاشقان و عزاداران حسینی، با برنامه‌های مختلف زیر برگزار کرد.

ادامه مطلب...

بسته خبری مراسم هفتگی 30 شهریور با موضوع «حیوانات نصیحت گوش نمی‌کنند»

IMAGE
یکشنبه, 31 شهریور 1398

هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد مراسم هفتگی شنبه سی‌ام شهریورماه را در مسجد جامع کبیر یزد، در جمع مردم مؤمن و انقلابی با برنامه‌های زیر برگزار کرد.

ادامه مطلب...

چگونه گره‌های مالی خود را باز کنیم؟

IMAGE
دوشنبه, 25 شهریور 1398

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: کسانی که در شرایط سخت اقتصادی و گرانی بازار ارزان می‌دهند با کسانی که در اوضاع خوب تخفیف می‌دهند، یکسان نیستند./ این‌ کارها را انجام بدهید خدا گره‌‌ا‌تان را باز می‌کند، فکر می‌کنید حتماً باید پول بگیرید تا وضعتان خوب شود؟/ اگر خیلی از مسئولین ما با نگاه توحیدی به معیشت و اقتصاد نگاه می‌کردند، گره‌های اقتصادی زندگی ما باز می‌شد.

ادامه مطلب...

آرامش زندگی در گرو تواضع است

IMAGE
دوشنبه, 25 شهریور 1398

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: درصد بالایی از اختلافات خانوادگی‌ و قهر و دعواها به تکبر و غرور برمی‌گردد!/ کلمات محبت‌آمیز به همسر از نشانه‌های تواضع است./ چرا در قیامت، تارک الصلاه را به سَقَر، جایگاه متکبرین می‌برند؟!/ خودتان متکبر نباشید، متکبرپرور هم نباشید.

ادامه مطلب...

بسته خبری مراسم هفتگی 23 شهریور با موضوع «روزی دست خداست(2)»

IMAGE
دوشنبه, 25 شهریور 1398

به همت خادمان هیئت انصار ولایت دارالعباده، مراسم هفتگی این هیئت، به مناسبت شهادت امام سجاد(ع)، با حضور جمعی از محبان اهل بیت(ع)، شنبه 23 شهریورماه برگزار شد. این مراسم که در مسجد جامع یزد برپا شد با برنامه‌های زیر همراه بود.

ادامه مطلب...

عزاداران حسینی، عصر عاشورا با قرائت ناحیه مقدسه و برپایی قافله عزا، با اهل بیت سیدالشهدا(ع) همنوا شدند

IMAGE
چهارشنبه, 20 شهریور 1398

مراسم قرائت زیارت ناحیه مقدسه با حضور ماتم‌زدگان و عزاداران حسینی، در عصر عاشورا مصادف با سه‌شنبه نوزدهم شهریور ماه در مسجد آخوند ملااسماعیل برگزار شد.

ادامه مطلب...

بسته جامع شب دهم (عاشورا) محرم الحرام 1441

IMAGE
سه شنبه, 19 شهریور 1398

روایت دهمین شب از محفل عزای سیدالشهدا(ع)، در شب پرحزن و اندوه أرض و سماء که به همت هیئت انصار ولایت یزد، در مسجد ملا اسماعیل برگزار شد، به شرح زیر است:

ادامه مطلب...

بسته جامع شب نهم (تاسوعا) محرم الحرام 1441

IMAGE
دوشنبه, 18 شهریور 1398

هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد مراسم شب تاسوعای حسینی را در مسجد باعظمت آخوند ملااسماعیل با برنامه‌های متنوع برگزار کرد. حضور جمع کثیری از مردم عزادار مؤمن و انقلابی شهر، شور و ماتم زایدالوصفی به این مراسم بخشیده بود.

ادامه مطلب...

چه کسانی عالم را به هم ریخته‌اند؟

IMAGE
یکشنبه, 17 شهریور 1398

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: آنچه داریم محصول تقوایی است که به خرج داده‌ایم و آنچه نداریم، محصول بی‌تقوایی ماست./ اگر بخواهیم عاقبت بخیر شویم باید فاتحه تکبر را بخوانیم./ بعضی از ویژگی‌ها است که هم دنیا و هم آخرت انسان را تباه می‌کند./ یکی از کارهایی که امام حسین(ع) کرده، این است که انسان با روضه‌اش، متواضع می‌شود. کسی نمی‌تواند جلوی امام تکبر کند!

ادامه مطلب...

بسته جامع شب هشتم محرم‌ الحرام 1441

IMAGE
یکشنبه, 17 شهریور 1398

هشتمین مراسمِ اقامه عزای اباعبدالله(ع) در دهه اول محرم 1441، به همت هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد در مسجد ملااسماعیل با برنامه‌های زیر برگزار شد.

ادامه مطلب...

خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED


سرود جدید پایانی هیات/1391

{jcomments on}

با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید :

کیفیت پایین و فرمت flv  وبا حجم 9.17MB

فرمتmp4 و با حجم 10.9MB